Beyaz Filo
   
Üye Girişi Üye Ol
 
KURUMSAL BASINDA BİZ SERVİS BİLGİLERİ YATIRIMCI İLİŞKİLERİ BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ TPC SORGULAMA İLETİŞİM
             
Kurumsal
Hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
Değerlerimiz
İnsan Kaynakları
Sertifikalarımız
 
Beyaz Filo Hakkında

Beyaz Filo Kiralama, 1993 yılında Didim Altınkum'da Beyaz Turizm ve Yatçılık Ltd. Şti. ünvanı ile 3 otomobil, 10 motosiklet ve 10 bisiklet ile faaliyetlerine başlamıştır.

Bugün itibarıyla 7.000'e yakın araç filosu ve 100’ün üzerinde konusunda uzman kadrosu ile faaliyetlerini sürdüren Beyaz Filo Kiralama, Genel Müdürlüğü Ankara’da, şubesi İstanbul’da olmak üzere Türkiye genelinde yaygın bir müşteri ağına hizmet vermektedir.Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışını ilke edinen Beyaz Filo Kiralama, filo kiralama ve yönetimi konusunda ülkemizin en güvenilir ve saygın firmaları arasında yerini almıştır.

Beyaz Filo Kiralama operasyonel kiralama hizmetleri ile lider konumunda olup, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik bir program dahilinde en ekonomik fiyatlar ve en uygun koşullarda hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır.

2006 yılı Ekim ayında, İş Bankası Grubu şirketlerinden İş Girişim Sermayesi ortaklığıyla gücüne güç katan Beyaz Filo Kiralama’nın hedefi, şirket değerini maksimize ederek dünya standartlarında kurumsal bir şirket kimliği ile sektörün en karlı firmalarından biri haline gelmektir. 2008 yılından bu yana da İş Girişim Sermayesi'nden ayrı olarak aynı ilkelerle yoluna devam etmektedir.

Araç parkının %90’ını filo olarak kurumsal firmalara kiralayan Beyaz Filo Kiralama, giderek artan araç sayısıyla müşterileri için hızlı çözümler üretmeye devam etmektedir.

ANA SAYFA İNSAN KAYNAKLARI REKLAMLAR SSS SOSYAL MEDYA
Tüm hakları Beyaz Filo Oto Kiralama A.Ş.’ye aittir. Tümünün ya da bir kısmının izin alınmaksızın kopyalanması yasaktır.