HAKKIMIZDA

 

Beyaz Filo Kiralama, 1993 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Yıllar içerisinde iş modelini genişleten şirketimiz, bugün itibariyle 2.el otomobil müzayedesi, sıfır araç filo satışı, perakendeciliği ve satış sonrası hizmetler konularında aktif olarak çalışmaktadır.


Opel, Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia markalı araçlarının yetkili satıcılıklarını uluslararası standartlar çerçevesinde kaliteli ve güvenilir şekilde sürdürmektedir.


Beyaz Filo; otomobil satışında temsil ettiği markalar bazında lider konumunda olup, filo kiralama firmalarının ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik bir program dahilinde, en uygun koşullarda çağdaş ve güncel konumda hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır.

 

 

 

Filo kiralama firmalarına araç satışı konusu özel ihtisasımız olup, ülkemizde faaliyet gösteren bütün büyük ve küçük filo kiralama firmalarının ihtiyaçlarına göre ve talep edilen tüm seçeneklere göre hizmet vermekteyiz.


2008 yılından bu yana 2.el otomobil müzayedesi yapmakta olan firmamız, hem fiziken katılım hem de online katılıma imkan sağlayarak, avantajlı fiyatlarla, Türkiye’nin her yerinden alıcısıyla buluşturmaktadır.Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışını ilke edinen Beyaz Filo, otomotiv konusunda ülkemizin en güvenilir ve saygın firmaları arasında yerini almıştır.


2012 senesinden bu tarafa Borsa İstanbul’da işlem gören şirketimiz, bu yönü ile yatırımcıları, iş ortakları ve çalışanları tarafından sürdürülebilir gelişimin ve denetimin teminatı olarak görülmektedir.